Про-Фарма FB Youtube

Як підвищити чоловічу потенцію - найкращі способи

  • 2751
  • 3

Перш ніж боротись з імпотенцією, чоловікові необхідно з'ясувати причину проблеми. Виділяють принаймні два чинники, які здатні послабити потенцію незалежно від віку:

Невроз - порушення роботи нервової системи, найчастіше викликане стресом, фізичним, психологічним перевантаженням організму. Лікувати невроз можна самостійно, але краще робити це під контролем лікаря.

Депресія - психосоматичний занепад організму, комплексне зниження активності, при якій імпотенція стає лише однією з проблем. Можуть знадобитись як психологічні сеанси, так і медикаментозне лікування.

Інші поширені причини порушення потенції - надмірна вага, підвищений тиск, захворювання серця і судин, діабет, гормональні порушення. Ці проблеми виникають в різному віці, але чоловіки старше 50 років схильні до них набагато частіше.

Загальні методи поліпшення потенції, запобігання подальших проблем

Виходячи з вищезазначених причин імпотенції після 50 років, лікарі дають такі рекомендації:

  1. При повноті або при схильності до неї потрібно стежити за вагою. У цьому допомагають регулярні заняття спортом, контроль добового споживання калорій і збалансоване харчування; при необхідності лікар може призначити спеціальні добавки для схуднення.
  2. Щоб уникнути підвищеного тиску (гіпертонії), рекомендують дозувати фізичні навантаження, не приймати занадто гарячу ванну, не перевтомлюватися; не зловживати алкоголем, кавою, іншими тонізуючими напоями.
  3. У 50 років і старше виникають або загострюються хвороби серцево-судинної системи. Необхідно звернутися до кардіолога, пройти обстеження, дотримуватися рекомендацій лікаря.
  4. Діабет - також поширена причина проблем з потенцією. Ця назва узагальнює кілька типів захворювань. Необхідне комплексне обстеження і лікування.

Що стосується гормональних порушень, то їх або усувають в результаті лікування, або компенсують, підтримуючи гормональний фон за допомогою регулярного прийому ліків.

Спеціальні препарати для відновлення потенції

Ліки, за допомогою яких позбавляються від імпотенції в 50 років і пізніше, діляться на кілька типів:

  • Інгібітори фосфодіестерази - розроблені раніше всіх, популярні досі. Стимулюють кровопостачання органів, включаючи статеві.
  • Донатори оксиду азоту, блокатори адреналінових рецепторів - розширюють судини, за рахунок чого до статевих органів краще надходить кров..
  • Препарати тестостерону - компенсують недолік «чоловічого гормону» і нормалізують таким чином потенцію.
  • Активатори калієвих каналів, деякі спазмолітики - сприяють розслабленню м'язів, що відповідають за потенцію.

Вибір препаратів для лікування залежить від причин, які спровокували порушення еректильної функції і приймаються вони виключно за призначенням лікаря. Часто від проблем з потенцією позбавляються без ліків, навіть після 50 років. Якщо проблема виникає при нормальному способі життя, перед лікуванням необхідна консультація лікаря. Самолікування неприпустимо. Необхідно враховувати побічні ефекти ліків.