Про-Фарма FB Youtube

Чим корисний: гінкго білоба, аргінін і кропива дводомна

  • 19191
  • 20

L-аргінін

Одна з найважливіших для людського організму амінокислот, нестача якої здатна викликати порушення функцій багатьох органів і систем. Особливо гостра нестача L-аргініну в організмі відчувається в середньому і старшому віці. Частково це пояснює підвищення ризику розвитку еректильної дисфункції, оскільки ця амінокислота бере участь у сперматогенезі, а від її рівня в організмі залежить якість статевого життя.

 

Кропива дводомна

Містить вітамін С, вітаміни групи В, пантотенову кислоту, солі заліза, кальцію і натрію, флавоноїди. Ця рослина має потужну протизапальну властивість, покращує вироблення лімфоцитів, зміцнюючи тим самим імунітет. Також витяжка з кропиви уповільнює поділ клітин в тканинах передміхурової залози, що надійно захищає цей орган від пухлин і гіперплазії.

Ягоди карликової пальми

Ще корінні американці відзначали їх цілющі властивості. Особливо цінувалися ці ягоди за свої стимулюючі і загальнозміцнюючі властивості. Сучасні лікарі довели, що ягоди карликової пальми - потужний афродизіак. Крім цього, витяжка з них перешкоджає віковому облисінню у чоловіків і розвитку аденоми простати. Збереження здоров'я репродуктивної системи і підтримка рівня тестостерону в нормі - запорука гарної потенції в будь-якому віці.

Якірці сланкі

Містять вітамін С, смоли, дубильні речовини, сапоніни і алкалоїди. Все це забезпечує їх протизапальну, тонізуючу, в’яжучу і сечогінну властивість. Якірці сланкі не тільки покращують якість статевої функції у чоловіків, але також захищають всю сечостатеву систему від запалень і пухлинних процесів, розчиняють і виводять каміння з нирок. Дія витяжки з цієї рослини сприяє поліпшенню не тільки потенції, але і загального самопочуття.

Гінкго білоба 

Найбагатше джерело флавоноїдів, ліноленової і хінної кислоти, універсальний природний антиоксидант. Екстракт гінкго білоба знижує рівень холестерину в крові, покращує кровопостачання і обмін речовин, усуваючи таким чином можливі першопричини проблем з потенцією. Крім того, ця рослина дуже корисна для нервової системи. Витяжка з гінкго білоба прискорює нейромедіаторні процеси, а це, в свою чергу, посилює приємні відчуття під час близькості.